9000 тисяч учасників 9-го квітня зібрали на вулицях Києва дистанції вже сьомого за ліком Київського півмарафону. На старт основної дистанції 21 км вийшло відразу три тисячі учасників, в тому числі мультинаціональна еліта, яка була потрібна для отримання стартом високого Bronze Label від IAAF, та учасники Чемпіонату України, який переїхав з Ковелю на київські пагорби.

У жінок перемогу здобула ефіопка Беєне Белайнеш , якій до минулорічного рекорду траси Анни Носенко не вистачило буквально декількох секунд. Друге і третє місця здобули українки, юна Софія Яремчук до срібла в загальному заліку додала і перемогу на Чемпіонаті України, випередивши більш досвідчену Віру Овчарук.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Бронзову нагороду Чемпіонату України виборола Катерина Карманенко.

У чоловічій першості темп бігу задавав також представник Ефіопії Ансеба Ленчо, який крім перемоги оформив і рекорд траси, випередивши минулорічний результат Тараса Сало на 46 секунд. Срібло ж поїхало в Польщу, Симон Кулька випередив найшвидшого українця Романа Романенка на 14 секунд. Останній, натомість, здобув перемогу на Чемпіонаті України, і після річної перерви знову став чемпіоном країни.

Друге та третє місця ЧУ розділили Ігор Порозов та Віталій Капітанець.

Коментарі: