Довга дистанція завжди передбачає і довгий змагальний день: найбільший стартовий інтервал в купі з великою кількістю груп затягує старт, та й бігають учасники досить довго, відповідно затягується і фініш.

Саме так було і сьогодні. Першими дісталися фінішу діти, трохи згодом почали з’являтися і юнаки, а за ними юніори. А ось еліту довелось чекати довго. Першим фінішував Павло Ушкварок, який і стартував першим на 2-ій хвилині. Довгу дистанцію Павло подолав за 1:36, але йому не сподобалось, як був відображений рельєф:

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

“Це старі знаки, так вже давно не малюють, і я не міг співставити карту та місцевість. Щодо часу переможця – я міг би бігти на 10 хвилин швидше, тож 1:22-1:24”

Несподіванок у чоловічій еліті знову не відбулось, у трійці кращих все ті ж лідери збірної. А подвійне свято: перемогу з результатом 1:21 та день народження сьогодні святкував Кратов Олександр. Та, здається, перемога дорого йому коштувала: травма, яка заважала повноцінно тренуватися в останній місяць, нагадала про себе. Сподіваємось, що Олександр впорається з нею, та завершальний етап підготовки до світових стартів пройде успішно.

Довга дистанція стала перевіркою на міцність. Вологим зеленим лісом діставалися фінішу і представниці прекрасною половини. Дівчат сьогодні чекали ще довше ніж чоловіків. Однією з перших прибігла Слута Ольга, яка і стала переможницею змагань. Срібло у Мироненко Олени, а бронза у Пітірімової Олени, яка вже відновилася та працює на повну. Напередодні Жорстка Атлетика поспілкувалася зі Слутою Ольгою:

“Самопочуття задовільне. У березні не вийшло зробити всю заплановану роботу. Зовсім не бігала гірські тренування і це насторожує, доведеться бігти на адреналіні) На схожій місцевості бігала, але вона була схожа частково: десь рельєф, десь рослинність… Якщо казати про довгу – я давно не бігала прості довгі дистанції, якщо налаштовуватися на боротьбу, будь-яка гонка стає складною. Дуже сподіваюсь, що в Трускавці дистанція перевірить не лише фізичну витривалість, але і тактико-технічну підготовку. Жінки такі непередбачувані, тож результати будуть значно цікавіші, ніж у чоловіків”

Після виснажливої дистанції на спортсменів чекає відновлення, адже змагання лише добігають свого екватору, а попереду ще два змагальних дня. Зустрінемось у лісі.

Коментарі: