Мо Фара завершує кар’єру на доріжці після Чемпіонату світу в Лондоні наступного року, а Чемпіонат Європи в Берліні в 2018 році може стати початком його нової міжнародної кар’єри.

Британська зірка повернулася додому в Орегон разом зі своєю сім’єю після дивовижних подвигів в Ріо, де він став другою людиною в історії з дублем 5000/10 000 метрів, досягнувши своєї цілі в дві нові золоті нагороди, і тепер кожна його дитина має по одній медалі.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Він ще раз підтвердив кореспондентам ВВС, що Лондон побачить його останні кроки на доріжці: “в 2017 році я б хотів закінчити виступати на доріжці, а далі подивитися на що я здатен на марафоні”.

Чемпіонат Європи в Барселоні шестирічної давнини став моментом, коли Мо Фара гучно презентував себе світу, здобувши золотий дубль. З того часу він домінує на довгих дистанціях. А наступний Чемпіонат Європи в Берліні 2018 року може також відіграти значну роль в кар’єрі Мо Фари.

Якщо вже є плани на шосе, то Берлін для Мо Фари прекрасне місце для початку марафонської кар’єри. Зараз британцю 33, а його здобутки на доріжці за межами найсміливіших мрій. 42,195 можуть стати новим викликом та тестом для нього.

Проте йому нічого доводити, адже на півмарафоні він регулярно показує високий результат та є власником національного рекорду Британії в 59:32, а у вересні планує втретє перемогти на Great North Run. Рік тому Мо Фара тріумфувавши там на половинці показав ще кращий час 59:22, але оскільки траса мала від’ємний набір висоти рекорд не було підтверджено.

Перший же свій марафон Мо Фара пробіг в 2014 році в Лондоні і з результатом 2:08,21 став восьмим в загальному заліку: “Це був виклик для мене! Мені цікаво, чи можу я бігати марафони так само успішно як здобуваю нагороди на доріжці”, сказав Мо Фара.

Перекладено з cайту EAA

 

 

 

 

 

Коментарі: