З великим нетерпінням очікували ми виходу на доріжку жіночої естафетної четвірки по 100 метрів, котра завоювала бронзову нагороду на минулих Олімпійських Іграх в Лондоні. Дивні речі відбувалися тут в другому забігу, збірна команда США впустила паличку при передачі, але зіславшись на торкання від суперниці, виборола право пробігти кваліфікацію ще раз на одинці, і у випадку достатнього результату витіснить китаянок, які на даний момент знаходяться на 8-й позиції. У наших же дівчат все склалося добре: Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Рємєнь та Єлізавета Бризгіна фінішували з прекрасним результатом, Season Best – 42,49 і виходять напряму у фінальну стадію змагань, варто відзначити, що такий час наша жіноча четвірка показала в бронзовому для себе фіналі Чемпіонату Світу в Дегу 2011 року. За результатами двох забігів дівчата займають 4-ту проміжну позицію і, маємо сподівання, продемонструють хороший біг у фіналі в ніч з п’ятниці на суботу!


Нарешті сьогодні почали змагання дівчата-висотниці. Ще на Чемпіонаті України в Луцьку небувала боротьба розгорнулася між нашими спортсменками за путівку в Ріо. А в Ріо вона продовжилась вже між найсильнішими висотницями світу за вихід у фінал. Формула відбору вказувала на те, що далі проходять спортсменки, котрі подолають висоту у 1.94 або перші 12 дівчат. В результаті, аж 17 спортсменок подолали цю омріяну висоту. Серед них є і представниця України. Ірина Геращенко проявила себе тут справжнім бійцем. Ірина всі висоти долала з першого разу, а після двох невдалих спроб на 1.94, все ж зуміла зібратись та показати свій кращий результат в сезоні, впоралась з цим показником і прямує в фінал.

Roger Sedres/ImageSA
Roger Sedres/ImageSA
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Оксана Окунєва до висоти 1.92 усі стрибки виконувала вдало. Однак, ця висота виявилась для неї неподоланною. На жаль, ми не побачимо стрибків Оксани у фіналі, хоча вона цього сезону показувала результати, достойні боротьби за високі місця. Нагадаємо, що в червні вона встановила особистий рекорд 1.97 та певний час була навіть лідером сезону в світі.

okuneva

Наймолодша представниця України в цьому виді і в усій легкоатлетичній збірній чемпіонка Юнацьких Олімпійських Ігор та бронзова призерка Чемпіонату Європи серед юніорів Юлія Левченко також не проходить далі, хоча показує достойний результат – 1.92.

Reuters
Reuters

Дуже невдало розпочався 2-й змагальний день для українського багатоборця Олексія Касьянова. В шостому виді програми 110 метрах з бар’єрами Олексій мав право розраховувати на дуже швидкі секунди, вже цього року в Амстердамі він показав результат дуже близький до свого особистого – 13,93. Про те по дистанції Олексій дещо збився з ритму, що змусило його подовжувати крок, як результат зменшення швидкості і 14,34 секунди та дев’яте місце у виді. Після шести видів Олексій зберіг за собою 7-ме проміжне місце, проте в сьомому виді, метанні диску, Олексій виконав три невдалі спроби та завершує свої виступи на Олімпійських Іграх 2016.

kasianov_3

Для Олексія це були вже треті Олімпійські Ігри, два попередні рази наш багатоборець закінчував змагання на високому 7-му місці (8238 балів в Пекіні та 8283 бали в Лондоні) –  це найкраще досягнення за роки Незалежності! Рекордсменом України в даному виді легкої атлетики є Олександр Апайчев з фантастичною сумою 8709, які він показав в 1984 році, але через бойкот Радянським Союзом ігор в Лос-Анджелесі не зміг поборотися за найвищі нагороди Олімпійських Ігор.

Apaychev

Коментарі: