Кваліфікація в стрибках у довжину серед жінок

Відразу три українки, дебютантки Олімпійських Ігор, розпочали змагання в секторі для стрибків у довжину в Ріо-де-Жанейро: діюча Чемпіонка України Марина Бех , яка цього року оновила особистий рекорд до 6,93 метрів, Анна Корнута та Анна Луньова.

Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли
Українські Бігові Батли

Найкращий результат серед українок показала Марина Бех, в заключній спробі вона виконала стрибок на 6,55, що забезпечило їй 10-ту позицію в підсумку кваліфікації, а отже путівку до наступного кола змагань – фіналу Олімпійських Ігор.

На жаль, ні Анна Корнута, ні Анна Луньова не змогли підтримати починання Марини, та зупинилися в кваліфікації. Анна Корнута показала 6,37 (SB 6.70), чого вистачило на 19 сходинку, а у Анни Луньовоїлише 6,15 (PB, SB 6.73) та 31 позиція з 38 учасниць цьогорічних Ігор в секторі для стрибків в довжину.

Вже завтра вночі, о 3:15 за Києвом, вболіватимемо за Марину в фіналі!


Кваліфікація в метанні списа серед жінок

Розпочалися змагання в секторі з метання списа у жінок. Україна в цьому секторі представлена двома спортсменками, діючою рекордсменкою України Ганною Гацько-Федусовою, яка в 2014 році показала фантастичні 67,29 метрів, та олімпійською чемпіонкою Перших юнацьких Ігор Катериною Дерун, для якої це дебют на дорослій Олімпіаді.

Незважаючи на високі результати в сезоні: 62,82 метрів у Катерини та 62,02 метрів у Ганни, дівчата не змогли подолати конкуренцію в кваліфікації, як результат, 17 підсумкове місце у Катерини Дерун з результатом 60,02 метрів та 19 позиція у Ганни Гацько-Федусової з невтішними 58,90 метрами. А результатом, що відкрив фінал, стали 61 метр 63 сантиметри.

Найкращим досягненням за роки незалежності в секторі з метання спису у жінок належить Тетяні Ляхович, яка в Афінах 2004 року зайняла високе 8-ме місце в фіналі змагань, встановивши в кваліфікації на той момент рекорд України 63 метри 7 сантиметрів.

fedusova


Півфінали в бігу на 400 метрів з бар’єрами серед жінок

Олена Колесніченко на своїх перших Олімпійських Іграх завершує виступ у півфінальній стадії, що беззаперечно вже можна вважати вдалим результатом для цієї спортсменки. Збившись на передостанньому 7-му бар’єрі, Олена показує результат 56,77.

Вікторія Ткачук, показавши достойний результат в першому колі змагань, не встигає відновитись до півфінальних забігів і дістається фінішу з часом 56,87.

Анна Тітімець в своєму півфіналі з результатом 55,27 фінішує на 4-й позиції. Для прямого виходу далі потрібно було потрапляти у першу двійку, але і за часом Ані не вдалось дібратися до фіналу, ворота якого зачинилися на одну позицію вище з показником 54,99. І хоча Тітімець чудово відпрацювала фінішну пряму, вона не змогла дотягнути до свого кращого результату в сезоні (55,00).

тітімець

На жаль, в  Ріо-де-Жанейро олімпійський фінал залишається без українок. Однак, Україні є чим пишатися в цій дисципліні. Тричі Україна була представлена у фіналі з бігу на 400 м з бар’єрами серед жінок: у Пекіні (2008) Анастасія Рабченюк стала четвертою, в Сіднеї (2000) Тетяна Терещук-Антипова була п’ятою, а вже на наступних Олімпійських Іграх в Афінах вона ж виборола бронзову нагороду і встановила нині діючий національний рекорд – 53,37.


Півфінал з бігу на 200 метрів серед жінок

У півфіналі жіночої 200-метрівки змагалася наша “ракета” – Наталія Погребняк. Чудовий початок, і, на жаль,  на фініші Наталки не вистачає. 22.81 – такий результат демонструє спортсменка і залишається за межами фіналу. Дякуємо Наталії за чудовий біг у першому колі змагань, де вона встановила особистий рекорд (22,64). Тепер чекаємо виступів жіночої естафетної збірної  4 по 100 з її участю, які відбудуться вже 18 серпня.

погребняк2

Не можна тут не згадати, що Україна на жіночій 200-метрівці має фіналістку в цій дисципліні в 2000-му році (Жанна Пінтусевич) та традиційно хороше представництво у півфіналах Олімпіад: Марина Майданова (2004р), Наталя Пигида (2008), Христина Стуй, Марія Рємєнь та Єлізавета Бризгіна (2012). Нам є чим пишатися!

Коментарі:

3 КОМЕНТАРІ

  1. Все провалили і пишаються!!! Ганьба цей коментар відображає хто керує зараз спортом

Comments are closed.