Ранкова програма четвертого змагального дня була багатою на події. Та Україна була представлена лише на дистанції 200 метрів, щоправда відразу трьома спортсменками. В забігах брали участь блискавичні Наталія Погребняк, Наталія Строгова та Єлізавета Бризгіна.

В першому ж забігу на доріжці зійшлися лідер українського жіночого спринту Наталія Погребняк, яка цього сезону вже показувала результат, що всього на соту секунди гірший від її особистого – 22,76, та власниця кращого результату в світі на цій дистанції нідерландка Дафне Схіперс з фантастичним SB – 21,93. Забіг пройшов за тотальної переваги цих двох спринтерок. Дафне показала 22,51, і відразу за нею з особистим рекордом 22,64 фінішувала українка, напряму забезпечивши собі місце в півфінальних забігах. До речі, це вперше на Олімпійських Іграх Наталія виступає на двохсотметрівці.

Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт
Новий спорт

Єлізавета Бризгіна, яка має дуже високий особистий 22,44, на жаль, не змогла показати швидкі секунди, фінішувавши з часом 23,28, Ліза стала тільки п’ятою в своєму забігу та достроково завершує виступи в індивідуальному виді. Цікаво, що на Іграх в Лондоні Єлізавета разом ще з двома українками Христиною Стуй та Марією Рємєнь боролася в півфінальній стадії змагань, де всього кілька десятих секунд відділили наших дівчат від Олімпійського фіналу 200-метрівки.

бризгина

Ще одна українка Наталія Строгова також не змогла пробитися до наступного кола змагань, з часом 23,69 вона стала тільки сьомою в своєму забігу, так і не наблизившись до особистого рекорду в 23,12. Варто відзначити, що для Наталії це перший олімпійський досвід.

Півфінальні забіги заплановані на вівторок 16 серпня – не проспи найцікавіше!

Коментарі: