Справжньою окрасою другого змагального дня 26-х Різдвяних стартів став виступ титулованої Ольги Саладухи. Незважаючи на всього лиш дві успішні спроби, Ольга показала дуже серйозний результат, так в третій спробі вона полетіла на відмітку 14,07, а в заключній спробі на 13,98, чого більш ніж достатньо для потрапляння на чемпіонат Європи в березні, оскільки норматив складає 13,85.

Жорстка Атлетика поспілкувалася з Ольгою та дізналась найсвіжіші враження спортсменки.

В Берліні, влітку минулого року, після виступу ти була розчарована та демотивована, а сьогодні у тебе на вустах посмішка та виконаний норматив на європейську першість. Цікаво, де ти знайшла мотивацію?

Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут

Мене усі завжди запитують про мотивацію, мабуть, мотивація це моя четверта Олімпіада. Хотілося б поставити гарну крапку – не просто піти як розрядник, а піти красиво, тому у мене всі цілі на 2020 рік. Хочеться уже в 2019 проявити себе і закріпитись із хорошим результатом в районі 14,50 – 14,60 метрів. Тож все це і мотивує мене на хороші результати.

Який у тебе зараз стан здоров’я? Нічого не турбує, в тренуваннях все планово?

Намагаюсь вже забути про проблеми, які були. Адже якщо слухати лікарів – то можна взагалі не повертатись у спорт, не тренуватись і спокійно лежати у ліжку – тому я всі ці думки забула, так би мовити, і тренуюсь з хорошим налаштуванням та настроєм!

Ольга в мікстзоні ЧЄ в Берліні 2018 рік

Коментарі: