9 вересня, у с. Щасливцеве, що на Арабатські стрілці в Херсонській області, відбувся перший трейловий забіг на 5 км та півмарафон вздовж берега Азовського моря.

Випробувати себе зібралися майже 50 чоловік та жінок, професіоналів та любителів з Херсонської області, та різних регіонів України: Запоріжжя, Луцька, Дніпра, Білої Церкви, Києва. 

Переможців нагороджували у кожній дистанції окремо чоловіків та жінок. Першим п’яти бігунам з найкращими результатами були вручені грошові винагороди від спортклубу «К2».

Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут

«Мета нашого заходу, щоб наша молодь дивилася на бігунів та розуміла, що зараз не модно пити пиво, а модно бігати, бути підтягнутими, мати гарну спортивну форму. Наступного року постараємось зробити на Арабатці і дитячий забіг», – зазначив Володимир Сиркін, президент спортивного клубу К2.

До проведення бігової події долучилась і місцева влада. Спортсмени, які посіли перші місця, отримали спеціальні призи від Щасливцевської сільської ради – фітнес-браслети, а призери у всіх номінаціях отримали у подарунок сувенірну продукцію.

Окрему увагу було надано забезпеченню медичної безпеки в екстремальних літніх умовах, на змаганнях чергувала служба екстреної медицини. Також усі дистанції були під контролем волонтерів, які патрулювали дистанцію на велосипедах. Та на щастя медична допомога нікому не знадобилася.

З інформацією www.ppplus.ks.ua

Коментарі: