Недільним вечором у львівському манежі з велотреком відбувалось справжнє шоу, головними учасниками якого, що й не дивно, були спортсмени.

На доріжці змагались бігуни, а на полотні велотреку – юна тріатлетка Софія Прийма, задачею якої було встановити новий рекорд України у годинному заїзді серед жінок. З цим завданням Софія впоралась на відмінно, подолавши майже марафонську дистанцію – 41,190 км.

Софія Прийма – нова рекордсменка України серед жінок з годинного заїзду

Бігуни у цей же час встановлювали власні рекорди. Вони також мали у своєму розпорядженні рівно годину, а перемагав той, хто встигне подолати більшу дистанцію. Все це дійство супроводжувалось музикою, прожекторами, ведучими  та підтримкою на трибунах і створювало не лише свято спорту, а й дійсно шоу!

фото зі сторінки fb Trilewy-Три ЛЕВИ
Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут

По завершенню години лунав постріл, після чого атлети могли рухатися, залишаючись на одному місці. Повну кількість кіл рахувала електрона система від Runstyle, а “залишок” вимірювали  за допомогою спеціального колеса.

Вимірювання результатів

Годинний забіг мав своїх фаворитів і вони також виправдали покладені на них сподівання. Перемогу здобув відомий львівський марафонець Тарас Сало (переможець Grand Prix Lviv Half Marathon-2017), подолавши більше 18 км. Срібний призер – Віктор Стародубцев (17 821 м), а бронзу отримав Олег Лещишин (17 082 м). Жіночу першість впевнено захопила Ірина Масник (15 305 м), переможниця Київського марафону, другою фінішувала Тетяна Давиденко (13 260 м), а замкнула трійку Ольга Носова (12 903 м). Після забігу “Жорстка Атлетика ” поспілкувалась з чемпіоном та бронзовим призером щодо цікавого формату проведення  змагань та самопочуття атлетів.

Переможці годинного забігу

Бронзовий призер Олег Лещишин, хоча й зараз відпочиває після осіннього сезону, відгукнувся на запрошення організоторів.

Я вже тижні три відпочиваю після Львівсько півмарафону, тому сьогодні біг у тренувальному режимі. Приблизно порахував яку дистанцію маю подолати, та й біг на цей результат. Вдалося як і запланував – біг рівномірно по 3:30, у підсумку трохи більше 17 км набіг.
Формат цікавий, як сама гонка, так і оточення – ця атмосфера та підтримка.

свято спорту перетворюється у шоу

У Тараса Сало задачею все ж таки була не просто присутність, а й перемога.

Можна сказати, що це мій дебют у такому виді, до цього бігав конкретну дистанцію, а не час. Щодо завдань на сьогодні – мене запросив Володимир Рябцев і я не міг йому відмовити. Тому потрібно було не лише прийти, а й показати гарний результат. Поставив собі задачу обігнати на коло Віктора Стародубцева і вже контролювати його спину. Чесно кажучи, розраховував, що конкуренція буде нижче. На доріжці давно не змагався, лише роботи роблю, а от коли шиповки взував в останній раз вже й не згадаю 🙂
Так, дійсно зробили шоу і вважаю це правильним, легкій атлетиці потрібне це. Вся ця атмосфера: музика, прожектори, ведучі, підтримка! Як раз через це я й почав зашвидко – перший км за 3:05, хоча планував по 3:20. Одразу зрозумів, що так не має бути і почав сповільнятися. Було досить багато учасників, доводилось оббігати по другій, а іноді і по третій доріжці, знову ж ці забігання на віражі. Але я налаштовувався, що буде ще гірше – буду натикатися на учасників, тож вийшло досить непогано. Після півмарафону в Запоріжжі вже відпочиваю, а так гадаю, що можна було б і по 3:10 бігти.

“Жорстка Атлетика” радіє експерементам у королеві спорту та продовжує слідкувати за новинами.

 

Коментарі: