Спортивна програма КЧУ завершилась швидкою та динамічною дистанцією суперспринту. Цього разу дистанція проходила двома ландшафтними зонами: місто та парк.

У чоловіків беззаперечні лідери розіграли перемогу: Руслан Глібов на 9 сек. випередив Павла Ушкварка. Третій результат у Бездітного Володимира, який залишився незадоволеним результатом:

Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут
Найкраще тут

“Потрібно швидше бігти. На ЧУ нескладні дистанції та якщо біжиш швидко не має особливої різниці правий чи лівий варіант обрав. Ще один фактор – стартова позиція, сьогодні мені з цим повезло. Щодо подальших дій – то вже з тренером будемо вирішувати, як підвищувати швидкість та готуватися.”

У жіночій еліті вже вдруге зі значним відривом перемогу святкувала Катерина Дзема:

“Ногами швидше не пробігла би – на сьогодні це мій рівень. Помилок не припускалася, наче всі варіанти обрала правильно, але ще сумнівалася по ходу. Добре налаштувалася, не відволікалася.”

Друге місце у Олени Федорової, третє – у Альони Сухаревської. Та сьогодні у жіночої еліти співпадала дистанція з групами Ж-20 та Ж-18. Прибігши першою по групі юніорів Тимощук Марія показала другий результат серед жіночої еліти.

Заключний день змагань не вніс змін у розподіл місць у командному заліку: золоті нагороди та кубок переможця здобула команда Харківської обл., команда Київської обл. отримала срібні нагороди, а бронзу повезли до дому представники Вінницької обл.

Тож Чемпіоном України 2017 стала команда Харківської обл., з чим їх і вітаємо.
Наступний ЧУ відбудеться вже восени, та до цього часу орієнтувальники матимуть  змогу позмагатися на етапах Кубку України та локальних стартах. Тим часом національна збірна відправляється на тестові старти в Естонію (12-14 травня) та Кубок Світу у Фінляндію (22-28 травня).

Коментарі: