Новини з фіналу спортивної ходьби та семиборства

Між ранковою та вечірньою програмою першого змагального дня відбувся фінал зі спортивної ходьби на 20 км серед чоловіків. Це був перший фінал легкоатлетичних змагань, де змагалися українці, в складі Руслана Дмитренка, Ігоря Главана та Назара Коваленка.

У нас були дуже вагомі сподівання на даний вид змагань, адже Руслан Дмитренко є діючим рекордсменом країни на цій дистанції з надзвичайним часом 1:18:37, який він показав на етапі Кубка світу в Китаї в 2014 році. В цьому році Руслан вже показував 1:20:33 на Командному чемпіонаті Світу зі спортивної ходьби в Римі, проте сьогодні все пішло не зовсім як планувалося, після 15-го км наш спортсмен почав втрачати швидкість і відпустив лідируючу групу. Як результат:  1:21:40 та 16 місце в підсумковому протоколі – зовсім не той час і не те місце, на яке розраховував Руслан разом зі своїм тренером Денисом Тобіасом, але все ж таки це найвищий результат за всю олімпійську історію виступів Незалежної України! Нагадаємо, що на попередніх дебютних Іграх в Лондоні Руслан показав 1:23:21 та 30 місце відповідно.

Ruslan

Другим серед українців став емоційний Ігор Главан з результатом 1:23:32 та 35-м місцем в підсумковому протоколі. Варто відзначити, що 20 км не є коронною дистанцією для Ігоря, оскільки він є діючим рекордсменом України зі спортивної ходьби на 50 км, і певно, що розглядав сьогоднішній старт як підготовку до основного змагання, що відбудеться в п’ятницю, 19 Серпня.

Третім українцем в фіналі спортивної ходьби на 20 км став Назар Коваленко (PB 1:19:46), який з результатом 1:24:40 посів 40-е місце. На Олімпійських Іграх в Лондоні Назар був 27-м з результатом 1:22:54.


В жіночому семиборстві завершилися змагання в стрибках в висоту.

Ганна Касьянова повторила своє найкраще досягнення сезону в 1 метр 77 сантиметрів, набравши 941 бал, а PB – 1,86, які Ганна показувала на своїх Чемпіонських змаганнях, сьогодні лишилися не підйомними. На двох попередніх Іграх в Пекіні та Лондоні Ганна показувала результат 1,80. Таким чином, після двох видів з сумою 1968 Ганна розмістилася на проміжній 18 позиції.

kasianova

Аліна Федорова додала 4 сантиметри до свого сезонного результату, показавши 1 метр 80 сантиметрів, хоча до особистого рекорду ще цілих 10 сантиметрів, але таких високих стрибків Аліна не показувала з 2013 року. Отже, після стрибків сума балів Аліни складає 1942 та 24-а проміжна позиція.

fedorova

Вище Ганни та Аліни на Олімпійських Іграх стрибали всього дві наші співвітчизниці: Людмила Йосипенко та Олімпійська Чемпіонка Пекіну Наталія Добринська, які в Лондоні 4-ри роки тому показали результат 1 метр 83 сантиметри.

Olympics_2008_-_Heptathlon_winners

 

 

Comments

comments